E-T-A 8340-F110-K3M2-A2H0-20A
8340-F110-K3M2-A2H0-20A picture photo
Mfg. Part Number
8340-F110-K3M2-A2H0-20A
Brief Description
CIR BRKR MAG 20A 240VAC 80VDC
Datasheet Download
8340-F110-K3M2-A2H0-20A.pdf
Availability of 8340-F110-K3M2-A2H0-20A
QUANTITY
8340-F110-K3M2-A2H0-20A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8340-F110-K3M2-A2H0-20A
Internal Part NumberEIS-8340-F110-K3M2-A2H0-20A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating20A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8340-F110-K3M2-A2H0-20A
Related Links8340-F110-K, 8340-F110-K3M2-A2H0-20A Datasheet, E-T-A Distributor
8340-F110-K3M2-A2H0-20A Details Description
Related parts for 8340-F110-K3M2-A2H0-20A
Crystal 6.1440MHz 30ppm 18pF 100 Ohm -10°C - 60°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
TVS DIODE 275VWM TO220 datasheet.pdf
RES SMD 0.56 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 50V 4A datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 7POS SKT datasheet.pdf
Connector Socket 53 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
XCEDE HD 2W RGHT 4PVH 8C WK datasheet.pdf