E-T-A 8340-F110-P1M1-A2H0-10A
8340-F110-P1M1-A2H0-10A picture photo
Mfg. Part Number
8340-F110-P1M1-A2H0-10A
Brief Description
CIR BRKR MAG 10A 240VAC 80VDC
Datasheet Download
8340-F110-P1M1-A2H0-10A.pdf
Availability of 8340-F110-P1M1-A2H0-10A
QUANTITY
8340-F110-P1M1-A2H0-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8340-F110-P1M1-A2H0-10A
Internal Part NumberEIS-8340-F110-P1M1-A2H0-10A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8340-F110-P1M1-A2H0-10A
Related Links8340-F110-P, 8340-F110-P1M1-A2H0-10A Datasheet, E-T-A Distributor
8340-F110-P1M1-A2H0-10A Details Description
Related parts for 8340-F110-P1M1-A2H0-10A
TERM BLOCK HDR 30POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 52.3 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 31POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 3A 125V datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 3W DO204AL datasheet.pdf
CAP CER 100UF 4V X5R 1206 datasheet.pdf
CONN EDGE .050 130POS DR TH datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 500MW SOD123 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD80 datasheet.pdf
CAP CER 68PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf