E-T-A 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 25A 80VDC
Datasheet Download
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A.pdf
Availability of 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A
QUANTITY
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A
Internal Part NumberEIS-8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating25A
Voltage Rating - AC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A
Related Links8345-B01A-T3, 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A Details Description
Related parts for 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-25A
IC 80C51 MCU 8BIT ROMLESS 68PLCC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 6.3"L X 6.3"W datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SNGL R/A 34POS datasheet.pdf
IC USB 2.0 3PORT HUB CTLR 36-QFN datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 7.87K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 130K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 243 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf