E-T-A 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A
Brief Description
CIR BRKR THRM 25A
Datasheet Download
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A.pdf
Availability of 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A
QUANTITY
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A
Internal Part NumberEIS-8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating25A
Voltage Rating - AC277V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A
Related Links8345-B01A-T3, 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A Details Description
Related parts for 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-25A
FLEX CABLE - AFG06G/AF06/AFG06G datasheet.pdf
SENSOR 300PSIS M12 5V INPUT datasheet.pdf
RES SMD 1.5 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC CLK BUFF SKEW 8OUT 32PLCC datasheet.pdf
1 1/2" THERMASHIELD TUBE 100' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 250W datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 4SMD datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
CONN EDGE .100 58POS DR LOW P datasheet.pdf