E-T-A 8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A
8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 80VDC
Datasheet Download
8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A.pdf
Availability of 8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A
QUANTITY
8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A
Internal Part NumberEIS-8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating15A
Voltage Rating - AC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A
Related Links8345-B01A-T3, 8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A Details Description
Related parts for 8345-B01A-T3M2-DB1B1B-15A
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 8SIP datasheet.pdf
RES 866 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV TRANS W/BASE 8SOP datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG6 18AWG 500' datasheet.pdf
RES 35.7 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT datasheet.pdf