E-T-A 8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V
8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V picture photo
Mfg. Part Number
8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 80VDC
Datasheet Download
8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V.pdf
Availability of 8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V
QUANTITY
8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V
Internal Part NumberEIS-8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating20A
Voltage Rating - AC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V
Related Links8345-B01A-T3T, 8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V Details Description
Related parts for 8345-B01A-T3T2-DB1B1B-20A-V
FIXED IND 560NH 495MA 500 MOHM datasheet.pdf
OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 70 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8DFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EXTEND datasheet.pdf
DGTL ISO 1KV 2CH GEN PURP 8SOIC datasheet.pdf
RES 990K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 24V 4.2A 100W datasheet.pdf