E-T-A 8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A
8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A
Brief Description
CIR BRKR 50A 277VAC 80VDC
Datasheet Download
8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A.pdf
Availability of 8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A
QUANTITY
8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A
Internal Part NumberEIS-8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating50A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A
Related Links8345-B02A-T3, 8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A Details Description
Related parts for 8345-B02A-T3M0-DB1B1C-50A
REGU 15A 2.0-3.5V 4BIT SMD datasheet.pdf
FERRITE CHIP 47 OHM 550MA 0603 datasheet.pdf
SWITCH SPST 5 SEC STRAIGHT TERM datasheet.pdf
FAN AXIAL 35X6MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
RES 2.21 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf