E-T-A 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A
Brief Description
CIR BRKR 15A 277VAC 80VDC
Datasheet Download
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A.pdf
Availability of 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A
QUANTITY
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A
Internal Part NumberEIS-8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A
Related Links8345-B02A-T3, 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A Details Description
Related parts for 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-15A
IC OPAMP GP 4.5MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC XDCP DUAL 64-TAP 10K 24-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS PANEL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 1.43K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
XCEDE 4W 6PVH 8COL datasheet.pdf
CONN CRIMP CONTACT PIN 16-20 AWG datasheet.pdf
60V N-CHANNEL MOSFET H-BRIDGE IC datasheet.pdf