E-T-A 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A
Brief Description
CIR BRKR 30A 277VAC 80VDC
Datasheet Download
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A.pdf
Availability of 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A
QUANTITY
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A
Internal Part NumberEIS-8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A
Related Links8345-B02A-T3, 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A Details Description
Related parts for 8345-B02A-T3M2-DB1B1C-30A
IC REG LDO 2.5V 0.15A TSOT23-5 datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 36POS .125 GOLD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 22 OLIVE datasheet.pdf
CAB 10SL GASKET FRTMT PCP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
RES 1.96 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 37POS FLNG PIN BLK datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
4,7UF 25V 5X11MM 85C 3000H datasheet.pdf