E-T-A 8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC
Datasheet Download
8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A.pdf
Availability of 8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
QUANTITY
8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
Internal Part NumberEIS-8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating50A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
Related Links8345-B22A-U3, 8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A Details Description
Related parts for 8345-B22A-U3M2-DB1B2B-50A
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 1A 3V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
CONN SPADE SPRING 22-16AWG #10 datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 9/16-18 UNF .5-4.5V datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 21POS 2MM VERT SMD datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.02 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 634K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
REFLECTOR 74MM RND 47.5MM datasheet.pdf
POT 2K OHM 1W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 19MM datasheet.pdf