E-T-A 8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 80VDC
Datasheet Download
8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A.pdf
Availability of 8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
QUANTITY
8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
Internal Part NumberEIS-8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
Related Links8345-B22A-V3, 8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A Details Description
Related parts for 8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
RES ARRAY 5 RES 8.2K OHM 6SIP datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS PANEL MOUNT datasheet.pdf
CONN HEADER PH SIDE 9POS 2MM SMD datasheet.pdf
IC QUAD-PORT EQUIP MGR 64-HTQFP datasheet.pdf
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5.8VOUT 50W datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 7.7VC SOT563 datasheet.pdf
CONN HDR 16POS 2.54MM datasheet.pdf
RES 1.3 OHM 3.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf