E-T-A 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A
Datasheet Download
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A.pdf
Availability of 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
QUANTITY
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
Internal Part NumberEIS-8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
Series8345
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
Voltage Rating - AC277V
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles2
Actuator TypeLever
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
Related Links8345-B22A-V3, 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A Details Description
Related parts for 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
RES SMD 1.27M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN MALE M12 3PS STR 10M CABLE datasheet.pdf
EVALUATION BOARD FOR ISL29010 datasheet.pdf
IC AMP RF LDMOS 45W DSO-20 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
DIODE ZENER 180V 5W T18 datasheet.pdf
RES SMD 352 OHM 0.01% 1/10W 0603 datasheet.pdf