E-T-A 8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A
8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A
Brief Description
CR BKR MAG-HYDR 30A 480VAC/80VDC
Datasheet Download
8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A.pdf
Availability of 8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A
QUANTITY
8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A
Internal Part NumberEIS-8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
Voltage Rating - AC480V
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A
Related Links8345-B23A-T3, 8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A Details Description
Related parts for 8345-B23A-T3M0-DB1B1B-30A
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 4.65V 8SOIC datasheet.pdf
IC POT DGTL 10BIT NV 16-TQFN datasheet.pdf
SCREWDRIVER SET HEX W/POUCH 8PC datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C VERT SHIELDED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
LEVER FOR ROTARY SWITCH datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1500V 3A TO-247 datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
OSC MEMS 16MHZ H/LV CMOS SMD datasheet.pdf