E-T-A 8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A
8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 60A 80VDC
Datasheet Download
8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A.pdf
Availability of 8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A
QUANTITY
8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A
Internal Part NumberEIS-8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating60A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A
Related Links8345-B23A-V9, 8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A Details Description
Related parts for 8345-B23A-V9M0-DB1A1B-60A
IC OTP 2MBIT 150NS 32PLCC datasheet.pdf
TEST CLIP 28POS DIP KNIFE EDGE.6 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
FUSE CERM 20A 600VAC 170VDC RAD datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN RECEPT 200POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 7A 277/480VAC datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf