E-T-A 8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A
8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A picture photo
Mfg. Part Number
8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 125A 80VDC
Datasheet Download
8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A.pdf
Availability of 8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A
QUANTITY
8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A
Internal Part NumberEIS-8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating125A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A
Related Links8345-C01A-U3M, 8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A Details Description
Related parts for 8345-C01A-U3M1-DB1A1B-125A
CONN RING 10-12 AWG #6 YEL PIDG datasheet.pdf
RES SMD 1.07K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HEAT SINK 29MM X 29MM X 7.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC TXRX RS-232 LP 20-SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M12 NYLON 46MM datasheet.pdf
RES SMD 23.7K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
OSC MEMS 36.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES NTWRK 18 RES 25 OHM 36LBGA datasheet.pdf