E-T-A 8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A
8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A picture photo
Mfg. Part Number
8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 80VDC
Datasheet Download
8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A.pdf
Availability of 8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A
QUANTITY
8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A
Internal Part NumberEIS-8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating50A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A
Related Links8345-C23A-S9, 8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A Details Description
Related parts for 8345-C23A-S9F2-DB1B1B-50A
IC ADSL LINE DRIVER LP 24VQFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
040 MLC CAP HSG ASSY 24P datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
RND SPACER 0.105" NYLON 22.99MM datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
OSC TCXO 135.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 5.5VOUT 75W datasheet.pdf
NON INSL BUTTED SEAM FORK TERMIN datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 14A 14.1 MOHM datasheet.pdf
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK datasheet.pdf