E-T-A 8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A
8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A picture photo
Mfg. Part Number
8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 80VDC
Datasheet Download
8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A.pdf
Availability of 8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A
QUANTITY
8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A
Internal Part NumberEIS-8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating100A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles4
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A
Related Links8345-C24A-U3T, 8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A Details Description
Related parts for 8345-C24A-U3T2-DB1B2B-100A
CONN EDGECARD 70POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 5PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 100POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 800MA DO204 datasheet.pdf
FILTER 3-PHASE 480V 136A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
SUB-LENS TRIPLE MICRO datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE SKT datasheet.pdf