Integrated Device Technology (IDT) 843441AM-100LF
843441AM-100LF picture photo
Mfg. Part Number
843441AM-100LF
Manufacturer
Product Category
Clock/Timing - Application Specific
Brief Description
IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
Datasheet Download
843441AM-100LF.pdf
Availability of 843441AM-100LF
QUANTITY
843441AM-100LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 843441AM-100LF
Internal Part NumberEIS-843441AM-100LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package97
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyClock/Timing - Application Specific
SeriesFemtoClock®
PackagingTube
PLLYes
Main PurposeSAS, SAS-2, SATA CPU
InputCrystal
OutputLVPECL
Number of Circuits1
Ratio - Input:Output1:1
Differential - Input:OutputNo/Yes
Frequency - Max100MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Mounting Type*
Package / Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package8-SOIC
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)843441AM-100LF
Related Links843441A, 843441AM-100LF Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
843441AM-100LF Details Description
Related parts for 843441AM-100LF
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 3.5A SOT96-1 datasheet.pdf
RES SMD 220K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONSPICUITY MARKING 3"X 150' WHT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS CBL MNT PIN datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 104MHZ 8VSOP datasheet.pdf
LED RED/YLW CLEAR 4SMD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 43NH 190MA 1.6 OHM SMD datasheet.pdf