Grayhill, Inc. 84B-AB1-022A
84B-AB1-022A picture photo
Mfg. Part Number
84B-AB1-022A
Manufacturer
Product Category
Keypad Switches
Brief Description
KEYPAD BACKLIGT 3X4 RED
Datasheet Download
84B-AB1-022A.pdf
Availability of 84B-AB1-022A
QUANTITY
84B-AB1-022A Order Process
Ship out your order
Specifications of 84B-AB1-022A
Internal Part NumberEIS-84B-AB1-022A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyKeypad Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)84B-AB1-022A
Related Links84B-AB, 84B-AB1-022A Datasheet, Grayhill, Inc. Distributor
84B-AB1-022A Details Description
Related parts for 84B-AB1-022A
RES SMD 69.8 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
BOX END PANEL INFRA-RED A41 SERI datasheet.pdf
CONN SFP CAGE 1-1 T/H datasheet.pdf
IGBT 600V 70A 200W TO247AC datasheet.pdf
PRESSED BAR MAGNET .078" SQUARE datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ 15 OLIVE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
SHRINK SLEEVE 3.2-9.5MM DIA WH datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X38.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
100A FRONT/BACK STUD CONNECTED datasheet.pdf