Grayhill, Inc. 84S-BC2-016-N
84S-BC2-016-N picture photo
Mfg. Part Number
84S-BC2-016-N
Manufacturer
Product Category
Keypad Switches
Brief Description
KEYPAD 16 BTN 4X4 SEALED
Datasheet Download
84S-BC2-016-N.pdf
Availability of 84S-BC2-016-N
QUANTITY
84S-BC2-016-N Order Process
Ship out your order
Specifications of 84S-BC2-016-N
Internal Part NumberEIS-84S-BC2-016-N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationCompliance Status by Product Type
Standard Package1
Category Switches
FamilyKeypad Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)84S-BC2-016-N
Related Links84S-BC, 84S-BC2-016-N Datasheet, Grayhill, Inc. Distributor
84S-BC2-016-N Details Description
Related parts for 84S-BC2-016-N
HEATSHRINK EPS200 1-1/2"X4' BLK datasheet.pdf
CONN DUST COVER 13POS FEED THRU datasheet.pdf
CONN RCPT 16MM 2POS IP67 W/SCKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 15MHZ 8DFN datasheet.pdf
CONTACT COAX FEMALE STRGHT 2.7MM datasheet.pdf
Connector Socket 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TB SOCKET datasheet.pdf
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP datasheet.pdf
Non-Isolated 10A SIP DC/DC Converters datasheet.pdf