Amphenol Industrial 85-068632-13S
85-068632-13S picture photo
Mfg. Part Number
85-068632-13S
Brief Description
ER 23C 18#16 5#12 SKT PLUG
Datasheet Download
85-068632-13S.pdf
Availability of 85-068632-13S
QUANTITY
85-068632-13S Order Process
Ship out your order
Specifications of 85-068632-13S
Internal Part NumberEIS-85-068632-13S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)85-068632-13S
Related Links85-068, 85-068632-13S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
85-068632-13S Details Description
Related parts for 85-068632-13S
IC RESET CMOS 3.3V 200MS 5SSOP datasheet.pdf
HEADER PROTECTED 24 POS RT ANGLE datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 9V datasheet.pdf
RES SMD 576K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CABLE 2COND 14AWG RED SHLD 1000' datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CHANGEHEAD 0332 20000 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf