Murata Electronics North America 881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO
881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO picture photo
Mfg. Part Number
881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO.pdf
Availability of 881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO Order Process
Ship out your order
Specifications of 881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO
Internal Part NumberEIS-881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship 881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO today.
Series881MHZ/SAWCD881
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links881MHZ/SAWCD, 881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO Details Description
Related parts for 881MHZ/SAWCD881MFA0TOOROO
RES SMD 715 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC CONTROLLER HOT SWAP 24-SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN/MOSFET N-CH CPH5 datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .030M 40POS datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK EJECTOR datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf