Integrated Device Technology (IDT) 89H32NT24BG2ZBHLG
89H32NT24BG2ZBHLG picture photo
Mfg. Part Number
89H32NT24BG2ZBHLG
Brief Description
IC PCI SW 32LANE 24PORT 484BGA
Datasheet Download
89H32NT24BG2ZBHLG.pdf
Availability of 89H32NT24BG2ZBHLG
QUANTITY
89H32NT24BG2ZBHLG Order Process
Ship out your order
Specifications of 89H32NT24BG2ZBHLG
Internal Part NumberEIS-89H32NT24BG2ZBHLG
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)4 (72 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Series-
PackagingTray
ApplicationsSwitch Interfacing
InterfacePCI Express
Voltage - Supply3.3V
Package / Case484-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package484-FCBGA (23x23)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)89H32NT24BG2ZBHLG
Related Links89H32NT2, 89H32NT24BG2ZBHLG Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
89H32NT24BG2ZBHLG Details Description
Related parts for 89H32NT24BG2ZBHLG
CAP TANT 6.8UF 25V 10% 1411 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3V 8SOIC datasheet.pdf
CONN FFC CIC RCPT 7POS 2.54MM datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 39POS R/A datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38MM 100VAC TERM datasheet.pdf
CONN FIBER LC PLUG SMPLX 125.5UM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.78 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 190POS datasheet.pdf