Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85EC-0013CDI8
8N3DV85EC-0013CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85EC-0013CDI8
Datasheet Download
8N3DV85EC-0013CDI8.pdf
Availability of 8N3DV85EC-0013CDI8
QUANTITY
8N3DV85EC-0013CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85EC-0013CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3DV85EC-0013CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency622.08MHz, 672.1627MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85EC-0013CDI8
Related Links8N3DV85EC, 8N3DV85EC-0013CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85EC-0013CDI8 Details Description
Related parts for 8N3DV85EC-0013CDI8
IC OPAMP GP 5.6MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
QUICKIE* HEADER datasheet.pdf
CAP CER 10UF 4V X5R 0805 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
RES 13K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.53K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
LED GREEN DIFFUSED 4SMD datasheet.pdf
MICRO 15C S 12" WHT FLOAT NI datasheet.pdf