Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85KC-0108CDI8
8N3DV85KC-0108CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85KC-0108CDI8
Datasheet Download
8N3DV85KC-0108CDI8.pdf
Availability of 8N3DV85KC-0108CDI8
QUANTITY
8N3DV85KC-0108CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85KC-0108CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3DV85KC-0108CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz, 100MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85KC-0108CDI8
Related Links8N3DV85KC, 8N3DV85KC-0108CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85KC-0108CDI8 Details Description
Related parts for 8N3DV85KC-0108CDI8
CONN HEADER 11POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
CAP CER 120PF 630V NP0 1825 datasheet.pdf
SENSOR PRESS GAUGE 2" H2O 4SIP datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A ZERO PNL MNT datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
RES 9.31K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR MAG SW 20G STANDARD 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 0.1% 1/4W 1210 datasheet.pdf
B-SQUARES (ARDUINO COMPATIBLE-SQ datasheet.pdf
1UF 150V 6.3X13 105C AXI datasheet.pdf