Integrated Device Technology (IDT) 8N3DV85LC-0184CDI
8N3DV85LC-0184CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3DV85LC-0184CDI
Datasheet Download
8N3DV85LC-0184CDI.pdf
Availability of 8N3DV85LC-0184CDI
QUANTITY
8N3DV85LC-0184CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3DV85LC-0184CDI
Internal Part NumberEIS-8N3DV85LC-0184CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency156.25MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3DV85LC-0184CDI
Related Links8N3DV85L, 8N3DV85LC-0184CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3DV85LC-0184CDI Details Description
Related parts for 8N3DV85LC-0184CDI
IC OPAMP VFB 60MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 11.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 8MSOP datasheet.pdf
IC QUAD DIFF LINE DRVR 20-SOIC datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER SGL 10DFN datasheet.pdf
CONN RING TIN 250-350MCM 3/8" datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
RES 10 OHM 15W 5% AXIAL datasheet.pdf