Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001EG-0124CDI
8N3Q001EG-0124CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001EG-0124CDI
Datasheet Download
8N3Q001EG-0124CDI.pdf
Availability of 8N3Q001EG-0124CDI
QUANTITY
8N3Q001EG-0124CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001EG-0124CDI
Internal Part NumberEIS-8N3Q001EG-0124CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency75MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001EG-0124CDI
Related Links8N3Q001E, 8N3Q001EG-0124CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001EG-0124CDI Details Description
Related parts for 8N3Q001EG-0124CDI
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 52POS STR datasheet.pdf
CONN PLUG 2MM IDC 4POS 24-26AWG datasheet.pdf
RES SMD 127 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES 120K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 5.2VOUT 50W datasheet.pdf
AREA REFL NPN 70CM WIRE SEL 2MS datasheet.pdf
RES SMD 68K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf