Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001KG-0015CDI
8N3Q001KG-0015CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001KG-0015CDI
Datasheet Download
8N3Q001KG-0015CDI.pdf
Availability of 8N3Q001KG-0015CDI
QUANTITY
8N3Q001KG-0015CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001KG-0015CDI
Internal Part NumberEIS-8N3Q001KG-0015CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency156.25MHz, 187.5MHz, 200MHz, 250MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001KG-0015CDI
Related Links8N3Q001K, 8N3Q001KG-0015CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001KG-0015CDI Details Description
Related parts for 8N3Q001KG-0015CDI
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK datasheet.pdf
CARDEDGE 56POS DL .100 GREEN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH DARLNG 8SMD datasheet.pdf
RES 335 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 350MA datasheet.pdf
DIODE MODULE 200V 100A TO244 datasheet.pdf
CONN FFC datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022UF 10% 310VAC AXI datasheet.pdf