| Internal Part Number | EIS-IDLNPK11-1-51-120. | |
| Current Rating | 120A | |
| Voltage Rating - AC | - | |
| Voltage Rating - DC | - | |
| Number of Poles | 2 | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | IDLNPK11-1-51-120. | |
 | CCSMA-MM-RG174-48 | RF COAX CABLE SMA M/M 48" | datasheet.pdf | |
 | SCRH125-180 | FIXED IND 18UH 4.22A 34 MOHM SMD | datasheet.pdf | |
 | T95D107M016CZAL | CAP TANT 100UF 16V 20% 2917 | datasheet.pdf | |
 | VE-BNF-EW-B1 | CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W | datasheet.pdf | |
 | 60030265200 | D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Discrete Wire | datasheet.pdf | |