Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001LG-0075CDI
8N3Q001LG-0075CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001LG-0075CDI
Datasheet Download
8N3Q001LG-0075CDI.pdf
Availability of 8N3Q001LG-0075CDI
QUANTITY
8N3Q001LG-0075CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001LG-0075CDI
Internal Part NumberEIS-8N3Q001LG-0075CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001LG-0075CDI
Related Links8N3Q001L, 8N3Q001LG-0075CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001LG-0075CDI Details Description
Related parts for 8N3Q001LG-0075CDI
RES SMD 24.9 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
BATTERY PACK NICAD 12V 250MAH datasheet.pdf
RES SMD 68.1 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-USOP datasheet.pdf
EDGECARD 112PS .050 SMD W/O PST datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 65MSPS 64LFCSP datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 1.5W DO214AC datasheet.pdf