Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01FG-0011CDI8
8N3QV01FG-0011CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01FG-0011CDI8
Datasheet Download
8N3QV01FG-0011CDI8.pdf
Availability of 8N3QV01FG-0011CDI8
QUANTITY
8N3QV01FG-0011CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01FG-0011CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3QV01FG-0011CDI8
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency622.08MHz, 644.5313MHz, 669.3266MHz, 693.483MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply145mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3QV01FG-0011CDI8
Related Links8N3QV01FG, 8N3QV01FG-0011CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3QV01FG-0011CDI8 Details Description
Related parts for 8N3QV01FG-0011CDI8
CONN RECEPT RT ANG 26POS PCB datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN BKWY HEADER 17POS R/A GOLD datasheet.pdf
RES 2.2 OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS INLINE PIN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
381 TB SOCKET RA datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 360PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf