Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01FG-0101CDI
8N3QV01FG-0101CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01FG-0101CDI
Datasheet Download
8N3QV01FG-0101CDI.pdf
Availability of 8N3QV01FG-0101CDI
QUANTITY
8N3QV01FG-0101CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01FG-0101CDI
Internal Part NumberEIS-8N3QV01FG-0101CDI
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency125MHz, 156.25MHz, 192MHz, 225MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply145mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3QV01FG-0101CDI
Related Links8N3QV01F, 8N3QV01FG-0101CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3QV01FG-0101CDI Details Description
Related parts for 8N3QV01FG-0101CDI
IC EEPROM 64KBIT 250NS 32PLCC datasheet.pdf
CAP CER 47PF 50V NP0 2-DIP datasheet.pdf
CAP CER 56PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
RES 2.18K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
D SUB 2W2C MA ANG_20A_PL3_BRACKE datasheet.pdf