Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01KG-0150CDI
8N3QV01KG-0150CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01KG-0150CDI
Datasheet Download
8N3QV01KG-0150CDI.pdf
Availability of 8N3QV01KG-0150CDI
QUANTITY
8N3QV01KG-0150CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01KG-0150CDI
Internal Part NumberEIS-8N3QV01KG-0150CDI
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz, 400MHz, 1GHz, 250MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply150mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C