Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01LG-0058CDI8
8N3QV01LG-0058CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01LG-0058CDI8
Datasheet Download
8N3QV01LG-0058CDI8.pdf
Availability of 8N3QV01LG-0058CDI8
QUANTITY
8N3QV01LG-0058CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01LG-0058CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3QV01LG-0058CDI8
Count-
Frequency669.3266MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply145mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3QV01LG-0058CDI8
Related Links8N3QV01LG, 8N3QV01LG-0058CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3QV01LG-0058CDI8 Details Description
Related parts for 8N3QV01LG-0058CDI8
MOSFET N-CH 55V 29A D2PAK datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 5.8A 8-SOIC datasheet.pdf
DEKAFIX FS 6.5 MKD 151-200 50/CD datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
RES 383 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
SENSOR PROXIMITY 4.0MM NPN NO datasheet.pdf