Integrated Device Technology (IDT) 8N3QV01LG-1103CDI8
8N3QV01LG-1103CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3QV01LG-1103CDI8
Datasheet Download
8N3QV01LG-1103CDI8.pdf
Availability of 8N3QV01LG-1103CDI8
QUANTITY
8N3QV01LG-1103CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3QV01LG-1103CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3QV01LG-1103CDI8
Count-
Frequency240MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply145mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3QV01LG-1103CDI8
Related Links8N3QV01LG, 8N3QV01LG-1103CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3QV01LG-1103CDI8 Details Description
Related parts for 8N3QV01LG-1103CDI8
SIDACTOR 4CHP 300V 150A MS-013 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP 5POS 125V datasheet.pdf
CAP CER 5.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
FULLY POTTED LIMIT SWES datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR CCRAC- datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT datasheet.pdf
CONN ADAPT SMA PLUG TO MCX PLUG datasheet.pdf
CAP CER 120PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS datasheet.pdf