Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75AC-0030CDI8
8N3SV75AC-0030CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75AC-0030CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 312.5MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75AC-0030CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75AC-0030CDI8
QUANTITY
8N3SV75AC-0030CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75AC-0030CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75AC-0030CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency312.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75AC-0030CDI8
Related Links8N3SV75AC, 8N3SV75AC-0030CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75AC-0030CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75AC-0030CDI8
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 1.18K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DRIVER HI/LO SIDE HV 8-SOIC datasheet.pdf
POT 4.7K OHM 1/10W CARBON LOG datasheet.pdf
MICRODAA VOICE DATA/FAX 20-TSSOP datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
2 ROW BOX RECP 30 POS 100 C/L datasheet.pdf