Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75AC-0058CDI8
8N3SV75AC-0058CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75AC-0058CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 669.3266MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75AC-0058CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75AC-0058CDI8
QUANTITY
8N3SV75AC-0058CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75AC-0058CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75AC-0058CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency669.3266MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75AC-0058CDI8
Related Links8N3SV75AC, 8N3SV75AC-0058CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75AC-0058CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75AC-0058CDI8
FAN AXIAL 127X38MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 320MW SOD323 datasheet.pdf
IC OFFLINE CONV PWM 800V 16-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS R/A 7.5MM datasheet.pdf
CONN HEADER 36POS .100" GOLD datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 20PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
RJ45 STACKED LED 8 PORT datasheet.pdf
PUSH BUTTON SWITCH -VANDAL datasheet.pdf
22UF 63V 8X11MM 85C 3000H datasheet.pdf