Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75AC-0080CDI8
8N3SV75AC-0080CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75AC-0080CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75AC-0080CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75AC-0080CDI8
QUANTITY
8N3SV75AC-0080CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75AC-0080CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75AC-0080CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency125MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75AC-0080CDI8
Related Links8N3SV75AC, 8N3SV75AC-0080CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75AC-0080CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75AC-0080CDI8
ROUND STANDOFF M5 NYLON datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE datasheet.pdf
RES 75K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
SLDV-THR 5.08/10/180F 3.2 BK datasheet.pdf
CAP TANT POLY 22UF 25V 1210 datasheet.pdf