Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75BC-0110CDI8
8N3SV75BC-0110CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75BC-0110CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75BC-0110CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75BC-0110CDI8
QUANTITY
8N3SV75BC-0110CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75BC-0110CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75BC-0110CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency25MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75BC-0110CDI8
Related Links8N3SV75BC, 8N3SV75BC-0110CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75BC-0110CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75BC-0110CDI8
IC LDRVR/RCVR LVPECL 400MV 8MLF datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN MEM SOCKET 200POS SMD GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
MODULAR CBL COILED 12' datasheet.pdf
RES SMD 215 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SURFACE FB BELT 25X60" A MED datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 9.3A POWER 56 datasheet.pdf
CONN CAP WHT 9176 SERIES CONTACT datasheet.pdf
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP datasheet.pdf
YELLOW 2 POS PLASTIC BEZ datasheet.pdf