Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75BC-0134CDI8
8N3SV75BC-0134CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75BC-0134CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75BC-0134CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75BC-0134CDI8
QUANTITY
8N3SV75BC-0134CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75BC-0134CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75BC-0134CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency100MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75BC-0134CDI8
Related Links8N3SV75BC, 8N3SV75BC-0134CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75BC-0134CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75BC-0134CDI8
RES ARRAY 4 RES 120K OHM 2008 datasheet.pdf
OSC XO 53.125MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
STAMP PAD-Z datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 61MM datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPST PNL MNT datasheet.pdf
FIXED IND 35.5NH 3A SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.5A 88 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB datasheet.pdf
POWER MOD 3PH BRIDGE 110A MTK datasheet.pdf