Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75FC-0080CDI8
8N3SV75FC-0080CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75FC-0080CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75FC-0080CDI8.pdf
Availability of 8N3SV75FC-0080CDI8
QUANTITY
8N3SV75FC-0080CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75FC-0080CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3SV75FC-0080CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency125MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply120mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75FC-0080CDI8
Related Links8N3SV75FC, 8N3SV75FC-0080CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75FC-0080CDI8 Details Description
Related parts for 8N3SV75FC-0080CDI8
IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 12VQFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 80POS 0.156 datasheet.pdf
FIXED IND 2.2NH 1A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
TXRX CAN 12/24V HS LP 14-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
IC OVP 36V PROTECT W/REG 8-TDFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS T/H R/A datasheet.pdf
RES SMD 215 OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 15PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf