Integrated Device Technology (IDT) 8N3SV75KC-0025CDI
8N3SV75KC-0025CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N3SV75KC-0025CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N3SV75KC-0025CDI.pdf
Availability of 8N3SV75KC-0025CDI
QUANTITY
8N3SV75KC-0025CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3SV75KC-0025CDI
Internal Part NumberEIS-8N3SV75KC-0025CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency25MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply130mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3SV75KC-0025CDI
Related Links8N3SV75K, 8N3SV75KC-0025CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3SV75KC-0025CDI Details Description
Related parts for 8N3SV75KC-0025CDI
IC SWITCH MULTIMEDIA SC70-6 datasheet.pdf
EJC LTC.100"SHD HD.100"VER 15GLD datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
36.83MM X 19.81MM 1=25/PK datasheet.pdf
FLASH DRIVE USB 512MB INDUSTRIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf