Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85BC-0016CDI
8N4DV85BC-0016CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85BC-0016CDI
Datasheet Download
8N4DV85BC-0016CDI.pdf
Availability of 8N4DV85BC-0016CDI
QUANTITY
8N4DV85BC-0016CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85BC-0016CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85BC-0016CDI
Count-
Frequency100MHz, 125MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85BC-0016CDI
Related Links8N4DV85B, 8N4DV85BC-0016CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85BC-0016CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85BC-0016CDI
JUMPER-H1505TR/A3048A/X 12" datasheet.pdf
RES SMD 16 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 0.05 OHM 5% 1/5W 0603 datasheet.pdf
DBL BANANA/BNC MALE RG58C/U 24" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC DETECT/CNTRL LOG 28-TQFN datasheet.pdf
CONN MALE M12 5POS R/A 5M CABLE datasheet.pdf
IC DVR/RCVR TIA/EIA 232 28-SSOP datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
Connector Socket 53 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf