Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85EC-0010CDI
8N4DV85EC-0010CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85EC-0010CDI
Datasheet Download
8N4DV85EC-0010CDI.pdf
Availability of 8N4DV85EC-0010CDI
QUANTITY
8N4DV85EC-0010CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85EC-0010CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85EC-0010CDI
Count-
Frequency622.08MHz, 644.5313MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85EC-0010CDI
Related Links8N4DV85E, 8N4DV85EC-0010CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85EC-0010CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85EC-0010CDI
IC REG CTRLR BST FLYBK VM 14SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
TXRX 900MHZ 3.3-5.5V TTL 200MW datasheet.pdf
IC DSP 144-LQFP datasheet.pdf
CABLE INBOUND W/CONN EH300/301 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT DUAL 40MSPS 64TQFP datasheet.pdf
CAP CER 6.8UF 50V X6S 1210 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP FILM 560PF 1% 630VDC AXIAL datasheet.pdf