Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85EC-0132CDI
8N4DV85EC-0132CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85EC-0132CDI
Datasheet Download
8N4DV85EC-0132CDI.pdf
Availability of 8N4DV85EC-0132CDI
QUANTITY
8N4DV85EC-0132CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85EC-0132CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85EC-0132CDI
Count-
Frequency496MHz, 496MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85EC-0132CDI
Related Links8N4DV85E, 8N4DV85EC-0132CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85EC-0132CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85EC-0132CDI
RES SMD 2.94M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 0804 datasheet.pdf
CARDEDGE 100POS DL .100 GREEN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ 14TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 100V 2A DPAK datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf