Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85EC-0176CDI
8N4DV85EC-0176CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85EC-0176CDI
Datasheet Download
8N4DV85EC-0176CDI.pdf
Availability of 8N4DV85EC-0176CDI
QUANTITY
8N4DV85EC-0176CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85EC-0176CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85EC-0176CDI
Count-
Frequency345MHz, 172.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85EC-0176CDI
Related Links8N4DV85E, 8N4DV85EC-0176CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85EC-0176CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85EC-0176CDI
CONN HEADER RTANG .100 6POS 15AU datasheet.pdf
IC 14STAGE BINARY RIPPLE 16SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DIP datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 80POS datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
LED COB WHT datasheet.pdf
CONN M12 8POS datasheet.pdf