Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85KC-0030CDI
8N4DV85KC-0030CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85KC-0030CDI
Datasheet Download
8N4DV85KC-0030CDI.pdf
Availability of 8N4DV85KC-0030CDI
QUANTITY
8N4DV85KC-0030CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85KC-0030CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85KC-0030CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency312.5MHz, 312.5MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85KC-0030CDI
Related Links8N4DV85K, 8N4DV85KC-0030CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85KC-0030CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85KC-0030CDI
RES SMD 46.4K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SW DIP EXT ROCKER 12POS TH 30V datasheet.pdf
IC TRANSCEIVER 3-ST 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 5V OUT SMD datasheet.pdf
RES SMD 97.6 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 320MA 1.5 OHM datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 2.5A 50 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS SKT datasheet.pdf
HAR-BUS HM MEL. TYP A, AFS 2, TU datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23 datasheet.pdf