Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85LC-0041CDI
8N4DV85LC-0041CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85LC-0041CDI
Datasheet Download
8N4DV85LC-0041CDI.pdf
Availability of 8N4DV85LC-0041CDI
QUANTITY
8N4DV85LC-0041CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85LC-0041CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85LC-0041CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency693.483MHz, 707.3527MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85LC-0041CDI
Related Links8N4DV85L, 8N4DV85LC-0041CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85LC-0041CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85LC-0041CDI
DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC datasheet.pdf
IC SERIAL A/D 12-BIT LP 20-SOIC datasheet.pdf
RES 300K OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0306 datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 8.5A 15 MOHM TH datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.655" 3MM 2LD datasheet.pdf
FUS 32V F/A LIFT TRUCK 50A datasheet.pdf
SENSOR GRID-EYE 5.0V LOW GAIN datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 640MA 1.05 OHM datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN FFC TOP 15POS 1MM SMD R/A datasheet.pdf