Integrated Device Technology (IDT) 8N4DV85LC-0080CDI
8N4DV85LC-0080CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4DV85LC-0080CDI
Datasheet Download
8N4DV85LC-0080CDI.pdf
Availability of 8N4DV85LC-0080CDI
QUANTITY
8N4DV85LC-0080CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4DV85LC-0080CDI
Internal Part NumberEIS-8N4DV85LC-0080CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency125MHz, 125MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4DV85LC-0080CDI
Related Links8N4DV85L, 8N4DV85LC-0080CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4DV85LC-0080CDI Details Description
Related parts for 8N4DV85LC-0080CDI
IC ADC 12-BIT 333KSPS T/H 24SOIC datasheet.pdf
IC MULTIPLXR 2:1 3.3V ECL 8TSSOP datasheet.pdf
IDC CABLE - HPK16H/AE16G/HPK16H datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5MHZ RRO SOT23-6 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONN RCPT 5 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf