Integrated Device Technology (IDT) 8N4Q001EG-1121CDI
8N4Q001EG-1121CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4Q001EG-1121CDI
Datasheet Download
8N4Q001EG-1121CDI.pdf
Availability of 8N4Q001EG-1121CDI
QUANTITY
8N4Q001EG-1121CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4Q001EG-1121CDI
Internal Part NumberEIS-8N4Q001EG-1121CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency180MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4Q001EG-1121CDI
Related Links8N4Q001E, 8N4Q001EG-1121CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4Q001EG-1121CDI Details Description
Related parts for 8N4Q001EG-1121CDI
SWITCH SLIDE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
RES CHAS MNT 20K OHM 5% 50W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 22A 8DFN datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 3.2A 26 MOHM TH datasheet.pdf
RES 120 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf